pon.. maj 29th, 2023
Inchcape serwis warszawa fot: BMW

W Warszawie przy ul. Łopuszańskiej zostaną otwarte dwa autoryzowane serwisy marek BMW i MINI. + W tej lokalizacji Inchcape Polska uruchomi także największy w Polsce showroom certyfikowanych samochodów używanych BMW Premium Selection. Niemal wszystkie usługi, w tym konsultacje, decyzja co do zakresu prac i monitorowanie postępów naprawy, będą mogły odbywać się zdalnie. Dzięki zastosowaniu tzw. kluczykomatów klienci będą mogli dostarczać i odbierać samochody również poza godzinami pracy serwisu.

3 stycznia przy ul. Łopuszańskiej w Warszawie zostanie otwarty Inchcape Park. Będzie to pierwsza w Polsce placówka łącząca w sobie salon certyfikowanych samochodów używanych oraz autoryzowane serwisy BMW i MINI.

Używane modele będą dostępne w ramach oferty BMW Premium Selection.  Obejmuje ona auta z niskim przebiegiem, poniżej średniej wartości dla danego wieku, o niewielkim stopniu zużycia oraz ze szczegółowo sprawdzoną historią. Wszystkie modele z portfolio BMW i MINI objęte są w takim wypadku 24-miesięczną ochronę gwarancyjną na wszystkie elementy mechaniczne i elektroniczne.

Inchcape Park stawia szczególny nacisk na bezpieczeństwo klientów i jakość obsługi. Niemal wszystkie usługi, w tym przekazanie pojazdu i konsultacje, będą mogły odbywać się zdalnie. Dzięki zastosowaniu tzw. kluczykomatów możliwe będzie bezkontaktowe dostarczenie auta do serwisu i jego odbiór w dogodnym momencie, nawet poza godzinami pracy oddziału. Postęp prac klienci będą mogli śledzić na przesłanym filmie, a przez aplikację mobilną zdecydować o zakresie świadczonych usług. Dodatkowo osoby, które chciałyby zamienić swój dotychczasowy samochód na model z oferty BMW Premium Selection, będą mogły skorzystać z pełnej obsługi finansowej. Obejmie ona zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.