pon.. maj 29th, 2023

Dwa piętra i łącznie 2.400 metrów kwadratowych: 1 stycznia 2022 r. w House of Progress (HoP) w Szanghaju SAIC Audi otworzyło największy tego typu salon na świecie. Chińska firma partnerska zaprezentowała całą rodzinę A7 L. Obok Audi A7 L 55 TFSI, którego wysyłka rozpoczyna się w styczniu, odwiedzający mogli zapoznać się także z nowym Audi A7 L 45 TFSI oraz samochodami Audi skysphere concept i Audi grandsphere concept.

House of Progress znajduje się w siedzibie głównej Grupy SAIC w Szanghaju i pełni funkcję nowego salonu flagowego SAIC Audi. Jest to pierwszy HoP Audi w Chinach i oferuje klientom wyjątkowe wrażenia: na pierwszym piętrze można zapoznać się z nowymi produktami, a fascynujące doświadczenia związane z marką zapewnią różne eksponaty technologiczne. Na drugim piętrze klienci mogą spotkać się w ekskluzywnych strefach i odpocząć. Obok baru kawowego i poczekalni dla klientów, znajduje się tu również przestrzeń dla rodziców z dziećmi.   

Między sztuką a zaawansowaną technologią 

Koncepcja polega na niezwykłym połączeniu, przypominającym galerię sztuki i centrum technologiczne i ma na celu przekazanie filozofii Audi: charakterystycznej estetyki w połączeniu z techniką, która stawia człowieka w centrum. Na wystawie klienci mogą zapoznać się z historią i rozwiązaniami Audi. Dodatkowo, mogą odkryć kulturę Szanghaju, największego miasta Chińskiej Republiki Ludowej.    Poza samymi przeżyciami, HoP oznacza także sprawną obsługę klienta i jest symbolem jakości SAIC Audi oraz bliskości z klientem w każdej fazie jego życia. Ważnym elementem stała się aplikacja, dostępna od kwietnia 2021 r. Klienci mogą za jej pomocą w prosty sposób połączyć się z SAIC Audi. „Dla naszych fanów, HoP staje się ekskluzywnym klubem w mieście” – powiedział Thorsten Godulla, prezes SAIC Audi Sales & Marketing. Firma wykorzystuje go do podkreślenia swoich ambicji w zakresie obsługi klienta: Audi powinno wzbogacać codzienne życie ludzi, dawać klientom poczucie przynależności i oferować doświadczenia, które od początku do końca przewyższają ich oczekiwania.   

Początek nowej ery mobilności motoryzacyjnej w segmencie luksusowym 

Podczas otwarcia, SAIC Audi przekazało nowe Audi A7 L 55 TFSI dziesięciu klientom z Chin. Każdy model został wyprodukowany specjalnie według ich indywidualnych potrzeb. Potem do następnych klientów z Państwa Środka trafiły kolejne modele od SAIC Audi. Aby zapewnić optymalne wrażenia klientów, w całym procesie serwisowym zawsze towarzyszy im Audi Butler.    Nowa era mobilności motoryzacyjnej w segmencie luksusowym dopiero się zaczyna. Nowe Audi A7 L 45 TFSI zaraz stanie się dostępne również w Chinach. Model klasy podstawowej o mocy 180 kW (245 KM) posiada w wyposażeniu standardowym łączność 5G i jest wyposażony w funkcje V2X dla mobilności sieciowej. Pojazd oferuje także m.in. reflektory HD Matrix 2.0 LED i dynamiczne kierunkowskazy, tempomat (Cruise Control System, CCS) oraz Audi Virtual Cockpit. Asystent toru jazdy i system bezpieczeństwa Audi pre sense basic oferują kierowcy inteligentne wsparcie. „Wszystkie pojazdy charakteryzują się jakością premium i sportowym DNA marki Audi” – powiedział dr Jia Mingdi, prezes SAIC Audi Sales & Marketing. „Nadzwyczajny design spotyka się z najwyższą wydajnością i najnowocześniejszą technologią”.